KARIERA

Zespół GDP wie, że w zmieniającym się świecie, a zwłaszcza w tak dynamicznie rozwijających się branżach jak ochrona środowiska, infrastruktura i OZE, konieczny jest ciągły rozwój  i dostosowywanie się do rosnących potrzeb rynku. Pracownicy i partnerzy GDP to ludzie z pasją i entuzjazmem, stawiający na poszerzanie swoich horyzontów, otwarci na wiedzę i innowacyjne rozwiązania.

Poszukujemy kandydatów utalentowanych i kreatywnych, potrafiących stawiać sobie cele i z pasją je realizować. Jeśli pragniecie Państwo nowych wyzwań, możliwości rozwoju zawodowego i pracy nad ciekawymi, przyszłościowymi projektami zapraszamy do współpracy. Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) na adres: kontakt@greenpd.pl

Prosimy o dołączenie oświadczenia: Zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm. oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Green Project Development Sp. z o.o. w celach rekrutacji i selekcji.